0
Seçili ürün ve kategorilerde, 500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

0,00TL

Sepetim

Steteskoplar

                Hafifliği ile her yere kolay bir şekilde taşınabilen Steteskoplar, kalite düzeyleri yüksek olarak rahat bir kullanım olanağı sunacak birçok steteskop modellerini MedikalHome’da bulabilirsiniz. Sizler için üşütmeyen çan çerçeve özelliği ile kulakların ergonomik yapısına uygun olarak tasarlanmış bir çok steteskop renkleri ve steteskop çeşitlerini bulabileceğiniz bir kategori derledik. Uzun süreli kullanımları göz önüne alarak yetişkinler ve çocuklar için özel tasarlanan çan çerçeveye sahip kaliteli steteskop modellerini kolaylıkla bulabileceksiniz.  Aparatların değişimi tek hareketle yapılabilen kolay bir sisteme sahip olabilmelerini ve uzun yıllar yedek parça garantisi sunabilen gözde markaların ürünlerini güvenli alışveriş ilkesini kendine görev edinmiş MedikalHome’dan sipariş verebilirsiniz. 
Steteskop ana kategorimizi 4 alt kategori altında derledik; Tek taraflı Steteskoplar, Çift taraflı Steteskoplar, Elektronik ve Kardiyolojik steteskoplar, Yeni Doğan ve Çocuk Steteskoplar (Pediatrik Steteskoplar).
Tek Taraflı Steteskoplar;
               Tek taraflı steteskop kategorimizde tek çanlı olan yetişkin steteskoplar ve pediatrik steteskoplarını bulabilirsiniz. Sadece belli bir kesimi üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır.
Çift Taraflı Steteskoplar
              Çift taraflı steteskop kategorimizde çift çanlı olan steteskop modelleri bulunmaktadır. Düşük ve yüksek frekanslara göre çanların tasarımlarıda değişmektedir. Çanların büyüklükleri ayrıca bir tarafı yetişkinler için kullanabilirken diğer kısmı ise çocuk ya da zayıf hastalar için kullanılabilmektedir. 
Pediatrik Steteskop ve İnfant Steteskop
              Yeni doğan ve Çocuk steteskopları kategorisinde sadece bebek ve çocuklar için tasarlanmış steteskoplar mevcuttur. Pediatrik Steteskopların tasarımı frekans ses aralığı olarak yetişkin steteskoplara göre farklılık göstermektedirler. 
Elektronik ve Kardiyolojik Steteskoplar
              Elektronik ve kardiyolji steteskopları kategorimizde sadece kardiyoloji uzmanları için üretilmiş steteskoplar ve elektronik steteskoplar mevcuttur. 
              Tıbbi eğitiminize başlarken sizin bir parçanız haline gelecek steteskopununuz sizin için büyük önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Sizin bir parçanız haline gelecek steteskopunuz ile günün yarısından fazlasını birlikte geçireceğiniz düşüncesiyle giyim tarzınıza uyumlu olabilecek steteskop renkleri konusunda geniş bir yelpaze sunuyoruz. Steteskop çeşitleri için bizimle iletişime geçerek değerli görüş ve önerilerinizi bildirmeniz MedikalHome ailesi olarak bizi mutlu edecektir. 
              Erka ve 3M Littmann gibi dünyaca ünlü büyük sağlık otoriteleri tarafından kabul görmüş olan markaların tüm steteskop çeşitleriniMedikalHome’da bulabilirsiniz. MedikalHome steteskop renk çeşitliliği acısından zengin içeriğe sahip geniş ürün yalpezesi ve uygun fiyat poliitikası ile Medikal sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

 

Son Yorumlar
Hülya
Hülya
02/08/2023
Tena 5,5 Damla Emici Külot Large 120 Adet
Tena 5,5 Damla Emici Külot Large 120 Adet
Ürünler çok hızlı bir şekilde kargolandı. Kaliteli ve sağlam bir şekilde geldi teşekkürler tekrar isteyeceğim..
Turgay Aksu
Turgay Aksu
04/05/2023
Active Sling 30 Derece (Yastıklı Kol Askısı)
Active Sling 30 Derece (Yastıklı Kol Askısı)
Çok kaliteli ve hafif. Yıkanabiliyor olması da ayrıca güzel. Teşekkürler...