0
Seçili ürün ve kategorilerde, 500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

0,00TL

Sepetim

Tekerlekli Sandalyeler

Tekerlekli Sandalyeler
Kalitesi son derece yüksek olan manuel tekerlekli sandalyeler / standart tekerlekli sandalyeler, çıkartılabilir arka tekerlekleri ile kullanım kolaylığı sunar. Katlanabilme özelliği de sunan bu ürünlerin yüksekliği ayarlanabiliyor. Engelli hastalar ve ağır hastaların kullanımına uygun olan bu ürünler ile hem hastaların hem de ailelerinin yaşamı kolaylaştırılmaktadır.
Akülü Sandalyeler
Yürüme zorluğu çeken, kısmen ya da tamamen yürüyemeyen kişilere özel olarak tasarlanan akülü tekerlekli sandalyeler, elleri ile tekerlekli sandalyelerin çemberini çeviremeyen kişilere büyük kolaylık sağlar. Motor yardımı ile kişilerin sandalyeye hareket kabiliyeti vermesi ile hastalar istedikleri yere kolay bir şekilde gidebilirler.
Özel Tekerlekli Sandalye Modelleri
Birçok rahatlığı beraberinde getiren özellikli tekerlekli sandalyeler, klozet uyumlu olması ile hem engelli hem de yaşlılar için idealdir. Rahatça hareket edemeyen kişilere ayak olan bu ürünler, farklı ebatlara sahiptir.
Kişiye özel olarak dizayn edilebilme özelliği ile herkese hitap etmektedir. Kontrol tamamen kullanıcıdadır ve bu sayede kişiler istedikleri yere kolaylıkla gidebilirler. Bu ürünler hem hastaların hem de hasta yakınlarının yaşamını kolaylaştırır.
Spastik Tekerlekli Sandalye Grubu
Hastaların durumları göz önüne alınarak tasarlanan spastik tekerlekli sandalyeler, kişiye özel hazırlandığı için kullanıcısına büyük kolaylık sunar. Yerden yüksekliği ayarlanabilen spastik tekerlekli sandalyelerin sırt yüksekliği de ayarlanabilmektedir. Kişinin kilosu, boyu, omzu, bacak ölçüleri gibi özellikler sunan spastik tekerlekli sandalyelerin her biri, dengesini sağlayamayan kişiler için üretilmektedir.
Çocuk Tekerlekli Sandalye Modelleri
Çocuklara özel olarak üretilen çocuk tekerlekli sandalyeler, hem iç hem de dış kullanıma uygun ve pediatrik özelliğe sahip sandalyelerdir. Uzun kol tutma yeri ve özel fren sistemi ile refakatçilere büyük kolaylık sağlar.
Çocukların güvenliğini en üst düzeyde tutan çocuk tekerlekli sandalye modellerinde kemer sistemli bir donanım bulunmaktadır. Ayrıca kaldırımların rahatlıkla geçilebilmesi için kaldırım atlama pistonu da eklenmiştir.
Katlanan Tekerlekli Sandalyeler
Kendisi hafif olsa da, yüksek taşıma kapasitesine sahip olan katlanabilir tekerlekli sandalyeler, katlanma özelliği ile her yerde kolaylıkla taşınabilmektedir. Artık tatile giderken, uçağa ya da araca binerken tekerlekli sandalyeyi de yanınıza alabilirsiniz.

 

Son Yorumlar
Hülya
Hülya
02/08/2023
Tena 5,5 Damla Emici Külot Large 120 Adet
Tena 5,5 Damla Emici Külot Large 120 Adet
Ürünler çok hızlı bir şekilde kargolandı. Kaliteli ve sağlam bir şekilde geldi teşekkürler tekrar isteyeceğim..
Turgay Aksu
Turgay Aksu
04/05/2023
Active Sling 30 Derece (Yastıklı Kol Askısı)
Active Sling 30 Derece (Yastıklı Kol Askısı)
Çok kaliteli ve hafif. Yıkanabiliyor olması da ayrıca güzel. Teşekkürler...